Lankytojai

1503389
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
545
3404
17263

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Meninės raiškos festivalyje

Kovo 29-30 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre vyko renginys „PROFESIJŲ MUGĖ 2017“, į kurį buvo pakviesti ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai. Mokinių meninės raiškos festivalyje „MES PROFAI“ dalyvavo net du mūsų mokyklos kolektyvai: NŠP avangardinio meno studija „Mados namai“ su kolekcija „30 laipsnių“ (vadovės Salvinija Vaičiūnienė ir Rasa Masiulienė) bei NVŠ programos „Šiuolaikinių menų zona“ avangardinė kolekcija „Žvejai ir jų laimikis“ (vadovė Jadvyga Kurmanskienė).

Taip pat mūsų mokyklos mokiniai kartu su karjeros koordinatore Lina Dikavičiene apsilankė Šiaulių profesinio rengimo centro specialybių pristatymuose, domėjosi, kokios priėmimo ir mokymosi sąlygos, įsidarbinimo galimybės įgijus pasirinktą specialybę.

Avangardinis pavasaris prasidėjo, gražiniečių laukia dar daug festivalių, konkursų.