Lankytojai

1503348
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
504
3363
17222

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Nauja Mokyklos taryba

2017 metų pradžioje mokyklos bendruomenė rinko naują Mokyklos tarybą. Naujoji Mokyklos tarybos pirmininkė Laima Škėmienė kreipiasi į visus Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenės narius.

„Dėkoju mokyklos pedagogų kolektyvui, naujai Mokyklos tarybai už pasitikėjimą. Šioje mokykloje mano kelias prasidėjo nuo įkūrimo - 1977 metų, todėl esu jos patriotė Manau, kad Mokyklos tarybos pirmininko pareigos labai atsakingos, ypač šiuolaikinėje mokykloje. Gyvename atviroje, demokratinėje visuomenėje, kurioje pagrindinis tikslas yra įvairių nuomonių pateikimas, išklausymas ir kompromiso priėmimas.

Šiuo metu naujai patvirtinta Geros mokyklos koncepcija suteikia daugiau laisvės ir kūrybiškumo ne tik ugdymo procese, bet ir mokyklos bendruomenės gyvenime. Todėl, įgyvendinant Geros mokyklos modelį, manau, kad daugiau dėmesio reikėtų skirti ne tik mokinių, bet ir mokytojų bei kitų mokyklos bendruomenės narių tobulėjimui, pasiekimams ir paskatinimui. Didesnį dėmesį skirti bendruomeniškumui, visus įtraukiančiai projektinei ir kūrybinei veiklai. Mūsų mokykloje tikrai jau daug nuveikta, ji nuolat atsinaujina. Tačiau dar turime problemų dėl bendruomenės narių kultūros, sveikos gyvensenos, socialinės veiklos. Norėtųsi, kad mokyklos bendruomenėje būtų daugiau atvirumo, atsakomybės, tolerancijos, pagarbos kitam. Apie tai nemažai kalbama, nemažai daroma, bet ši veikla fragmentiška, nėra vientisumo ir užbaigtumo. Todėl naujoji Mokyklos taryba pažada būti aktyvia, atvira ir atsakinga“.