Lankytojai

1563468
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
308
308
19097

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Rajono pradinių klasių mokiniai pabuvojo viktorinoje „Fėjų pasakos“

Balandžio 20 dieną Radviliškio rajono pradinių klasių mokiniai susirinko į Radviliškio Gražinos pagrindinę mokyklą. Logopedės Daiva Onaitienė ir Kristina Valuckienė pakvietė visą būrį pradinukų į kalbos ugdymo viktoriną „Fėjų pasakos“. Į karalystę atvyko mokiniai iš V. Kudirkos, Gražinos, Pakalniškių ir Alksniupių pagrindinių mokyklų, Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus, Baisogalos skyriaus Pakiršinio mokyklos-darželio.

 

Svečius pasveikino mokyklos direktorius L. Vaičiūnas ir palinkėjo gerų įspūdžių ir sėkmės. Mažosios fėjos visus pakvietė į muzikinę pasaką, kurią atliko Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai. Ištarę burtažodį visi dalyviai pateko į fėjų pasakų karalystę. Fėjų užduotis, žaidimus ir burtus stebėjo bei skyrė nominacijas vertinimo komisija, kurią sudarė keturios elfės. Komandos turėjo įveikti penkis išbandymus, kad galėtų tapti tikrais pasakų pasaulio burtininkais. Dalyviai, atidžiai klausydami pasakos ,,Išdaigų fėja“, rinko žodžius, susijusius su pasakos veikėjais. Mokinukai dėliojo pabirusias pasakas, jas sekė, žaidė žaidimus, saugojo paslaptis. Pavirtę sekliais, ieškojo paslėptų žodžių, galvojo pavadinimus dainelėms. Pasirinkę žaislus, kūrė su jais pasakas.

Vertinimo komisija išrinko kūrybiškiausią, sumaniausią, aktyviausią, dėmesingiausią, išradingiausią komandas, įteikė nominacijas ir padėkas dalyviams.

Ištarę burtažodį, visi iš magijos pasaulio grįžo į tikrovę ir kupini gerų emocijų, atsisveikino iki kitų susitikimų.

feju pas did01 feju pas did02 feju pas did03