22578

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Sporto pergalės

Gegužės 4 d. miesto stadione vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai. Mergaitės ir berniukai dalyvavo 100m, 400m, 1000m bėgimo, šuolio į tolį, aukštį, rutulio stūmimo ir 4x100m estafetinio bėgimo rungtyse. Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai iškovojo penkias prizines vietas.

Šuolio į tolį rungtyje mergaičių tarpe II vietą iškovojo Viktorija Tiškutė (7b kl.), o berniukų tarpe antras buvo Klaidas Vaščenka (8a kl.). Rutulio stūmimo rungtyje Austėja Norvaišaitė (6a kl.) taip pat buvo antra. Estafetinio 4x100m. bėgimo rungtyje mergaičių (Goda Baltramiejūnaitė (7a), Viktorija Tiškutė (7b), Austėja Karpuchovaitė (5a), Augustė Motiekaitytė (5a)) ir berniukų (Tomas Karpuchovas (8b), Alanas Kustikovas (8b), Dovidas Najus (8a), Klaidas Vaščenko (8a)) komandos iškovojo III-ias vietas.

Gegužės 11d. Lizdeikos gimnazijos stadione vyko rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Kiekvienas dalyvis dalyvavo keturiose rungtyse: 60m bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500m  mergaitėms ir 800m berniukams bėgimo. Mergaičių komanda (Goda Baltramiejūnaitė (7a), Viltė Lukauskaitė (7b), Viktorija Tiškutė (7b), Auksė Simkutė (7b), Ieva Bajorinaitė (5b), Deimantė Burčic (5b), Emilija Rukužaitė (5b)) liko ketvirtos, o berniukai (Laurynas Rasiulis (8a), Dovidas Najus (8a), Maksimas Lisica (7a), Lukas Kvasa (6a), Nedas Urbelis (6a), Tautvydas Šilkaitis (6b), Modestas Tarbūnas (6b)) iškovojo III-ią vietą.

geguzes varzybos00002  geguzes varzybos00003  geguzes varzybos00004

Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai: Vitalija Poškienė, Jurgita Martyšovienė, Jolanta Burneikienė, Viktoras Juozapaitis ir Darius Stalionis.

Sveikiname varžybų prizininkus, linkime gražios artėjančios vasaros!