Lankytojai

1563481
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
321
321
19110

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Edukacinė veikla bibliotekoje

Birželio 7d. stovyklos „Nuotykių vasara-2017“ mokiniai į mokyklą susirinko laiku. Po pusryčių stovyklautojai patraukė į viešąją biblioteką, kur buvo numatyta šios dienos veikla. Mokytojos taip parinko maršrutą, kad jo metu mokiniai praplėtė žinias apie savo gimtąjį miestą. Pirmiausia mokiniai ėjo viena iš seniausių Radviliškio miesto Vydūno gatvele. Jie padarė išvadą, kad eiti grindiniu nėra lengva. Stovyklautojai aplankė tremtinių vagoną ir miesto puošmeną -garvežį. Džiugu, kad mokiniai daug žinojo apie miesto praeitį ir teisingai atsakė į pateiktus klausimus.

 

Miesto viešojoje bibliotekoje mokinių jau laukė edukacinė veikla Pirmiausia stovyklautojai susipažino su bibliotekininko darbu. Jiems buvo organizuota ekskursija po bibliotekos skyrius. Salėje bibliotekos darbuotojos parodė spektakliuką apie išmintingąjį kiškį, kuris dalijo patarimus savo draugams:lapei ir ežiui. Mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir piešė ant stiklo.

Po pietų stovyklautojai mokėsi žaisti senovinius lietuvių liaudies žaidimus. Labiausiai patiko žaidimas „ Muštukas“. Aptardami dienos veiklas, mokiniai džiaugėsi, kad šiandien praplėtė žinias apie savo gimtąjį miestą ir išmoko naujų žaidimų.

341 diena00001  341 diena00002  341 diena00003