Lankytojai

1503378
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
534
3393
17252

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Žaidimų šalies miestai

Birželio 8 d. stovyklos „Nuotykių vasara-2017“ mokiniai į mokyklą susirinko nelabai džiugiai nusiteikę, nes stovyklos darbas artėja į pabaigą. Šiandien „Ryto ratas“ pateikė didelę staigmeną. Mokiniai jau spėjo susidraugauti, gerai pažįsta vienas kitą, todėl mokytojos nutarė išbandyti jų gebėjimą dirbti komandoje. Stovyklautojai mokyklos technologijų kabinete kepė sausainius. Koridoriuje sklido ne tik gardūs kvapai, bet ir buvo girdėti pamokymai, kaip geriau atlikti jiems skirtą užduotį.

 Po pusryčių stovyklautojai pavirto atradėjais ir, pasiskirstę į penkias komandas, apsilankė penkiuose žaidimų šalies miestuose. Kaip ir priklauso šalies gyventojams, kiekvienas turėjo pasą, į kurį, už atliktas užduotis, rinko antspaudus. Mieste „Betmeno išdaigos“ atradėjai žaidė linksmus sportinius žaidimus ir rungtyniavo. „Peliuko svetainėje“ atsiskleidė Aiškiariagis, Geografas ir Aukso protas. Kino studijoje „Forum cinemas“ atsiskleidė stovyklautojų kūrybiškumas, draugiškumas, vaizduotė bei organizaciniai gebėjimai. Čia buvo sugalvoti kostiumai ir herojai, sukurti scenarijai, parengtos vaidybos scenos, nufilmuoti ir žiūrovams parodyti filmai:miuziklas, pasakos, tikrą istorija ir siaubo filmas. Jaukiame miestelyje „Kempiniuko vasara“ buvo kuriami šedevrai. Priemonė-guašas, kempinės, klijai ir spalvoti akmenukai. Linksmiausiame mieste „Disco Stju“ šokėjai ne tik šoko, bet tuo pačiu ir varžėsi neleisdami savo spalvos balionams nukristi ant žemes, pusdami muilo burbulus, mėtydami kamuoliukus į puodynę ir šokdami reikalaujančio lankstumo Trinidado šokį „Limbo“. Renginio pabaigoje stovyklautojai nustebo atradę savyje ir kituose vaikuose daug jiems dar neatskleistų savybių. Kiekvienas buvo nominuotas jo pastangas ir savybes atskleidžiančiu vardu. 

Po pietų „Judesio studijoje“ stovyklautojai mokėsi linijinių šokių. Visiems buvo įdomu ir linksma pajudėti pagal nuotaikingą muziką ir išmokti keletą nesudėtingų, bet naujų šokio žingsnelių. Aptardami dienos veiklą, mokiniai noriai dalijo interviu  apie šios dienos  veiklas ir žaidė stalo žaidimus.              

  

351 diena00001  351 diena00002  351 diena00003 
 351 diena00005  351 diena00006  351 diena00007