Lankytojai

1503334
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
490
3349
17208

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Kelionė prie jūros

Šiandien visi stovyklautojai su savo vadovėmis anksti ryte išvyko ieškoti šiltos vasaros į Palangą. Ir jiems labai pasisekė. Visą dieną Palangoje švietė saulė ir gaivino švelnus lengvas vėjelis. Atvykę į Palangą mokiniai pirmiausiai apsilankė Botanikos parke, kuriame ne tik grožėjosi išpuoselėta aplinka, bet ir apžiūrėjo ten įdomiausius objektus: skulptūrą „Eglė žalčių karalienė“, Laiminančio Kristaus skulptūrą, parko šventovę-Lurdą, vaidilutės Birutės skulptūrą, nuo kurios kopė į beveik 21 metro aukščio Birutės kalną. Apie šiuos objektus vadovės papasakojo įdomios informacijos, atsakė į mokinių klausimus.

Nuo kalno pasigrožėję banguojančia jūra, stovyklautojai nusileido į pakalnę ir ėjo į garsiuosius grafų Tiškevičių rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Gintaro muziejus. Muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Gintaro kelias“, kurios metu sužinojo apie gintaro atsiradimą, jo gamtines ir gydomąsias savybes, išmoko atskirti tikrą gintarą nuo sintetinio jo pakaitalo.Po užsiėmimų stovyklautojai pasuko į parko gilumą prie Rotondos, kur surengė tikrą pikniką gamtoje. Valgyklos virėjos paruošė užkandžių, kuriuos mokiniai gardžiai valgė nuostabios gamtos apsuptyje.Bet pagrindinis stovyklautojų noras buvo išsimaudyti Baltijos jūroje. Todėl tuoj po pikniko visi patraukė į pajūrį, kur, nepaisydami vis dar šaltoko vandens, daugelis stovyklautojų išbandė savo drąsą įlįsdami į taip išsiilgtą jūros vandenį. Mažiau drąsesni išbandė šalto vandens procedūras braidydami pakrantėje.

Kartu su gražiniečiais į Palangą vyko ir stovyklos svečiai ukrainiečiai. Jie taip pat aplankė gražiausias Palangos Botanikos parko vietas, apžiūrėjo Gintaro muziejaus ekspozicijas, sužinojo apie Lietuvos auksu vadinamą gintarą. Jie taip pat labai norėjo kuo greičiau pamatyti Baltijos jūrą ir joje išsimaudyti. Svečiams labai patiko Palangos tiltas , pajūrio smėlis ir net šaltas Baltijos vanduo.Po gana gausių vandens ir saulės vonių visi stovyklautojai grįžo gražiai įdegę ir pasikrovę energijos, nes jos reikės paskutiniame šokių vakare su naujais draugais iš Ukrainos.

36vvdiena00001 36vvdiena00002 36vvdiena00003
36vvdiena00004 36vvdiena00005 36vvdiena00006
36vvdiena00007 36vvdiena00008 36vvdiena00009