Lankytojai

1646632
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
882
882
20252

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Mokyklos jubiliejui skirtos varžybos

Spalio mėnesio 25 dieną, minint Gražinos mokyklos 40-mečio jubiliejų, kūno kultūros mokytojai suorganizavo „Linksmųjų estafečių“ varžybas, į kurias susirinko gausus būrys dalyvių - moksleivių tėvelių ir mokinių. Renginiui prasidėjus dalyvius ir sirgalius pasveikino bei geros nuotaikos palinkėjo mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas. Netrukus aikštelėje nuotaikingai šurmuliavo žaidėjai, kurie pasiskirstė į tris komandas: „Karūnos“, „Braškės" ir „Žalieji“.

 Jau po pirmųjų estafečių lyderiauti pradėjo „Žalieji“,o „Karūnos“ su „Braškėmis“ atkakliai kovojo tai vienoje, tai kitoje estafetėje pralenkdamos viena kitą. Atlikdami užduotis, dalyviai tobulino kamuolio varymo, riedulio lazdos valdymo, servetėlių nešiojimo, kibirėlių vartymo, teniso kamuoliuko nešimo kepure, balionų mušinėjimo bei „bulvių sodinimo“ įgūdžių.

jubil varyb00001 jubil varyb00002 jubil varyb00003

Po atkaklios kovos paaiškėjo komandų vietos . Trečiąją vietą laimėjo „Braškės“ (tėvelis Valdas Terebeiza su sūnum Eimantu, tėvelis Renatas Kamandierius su dukra Lėja, mamytė Sandra Tarvydienė su dukra Roberta, mamytė Kristina Bintautienė su sūnum Orestu, mamytė Sonata Budavičienė ir Austėja Karpuchovaitė, mamytė Sigita Genevičienė su sūnumis Gyčiu ir Laimiu), antrąją – „Karūnos“ (tėvelis Žilvinas Šveikys su sūnum Gabrieliu, brolis Donatas Normantas su sese Deimante, mamytė Kristina Televnaja su sūnum Airidu, mamytė Lina Andrejeva su dukra Gabija , mamytė Audra Baužienė su dukra Evita, sesė Fausta su broliu), o nugalėtojais tapo „Žalieji“ (tėvelis Valentinas Tarbūnas su sūnum Modestu, tėvelis Vidas Norvaiša su dukra Beatriče, močiutė Nijolė Šinkūnienė su anūku Matu, mamytė Daiva Kibienė, tėvelis Alfonsas Krištapas su sūnum Luku).

jubil varyb00004 jubil varyb00005

Prizininkus  apdovanojo mokyklos direktorius diplomais ir medaliais. Po apdovanojimų visi vaišinosi vaisiais, sausainiais, saldainiais, arbata, kava.

Varžybų organizatoriai visiems dėkoja už dalyvavimą ir linki sėkmingų naujų startų.