Lankytojai

1646616
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
866
866
20236

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

2017 m. nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Spalio 25 d. Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Kauno technologijos universitetu. Olimpiados tikslas – plėsti moksleivių žinias aplinkosaugos srityje. Šiais metais pirmą kartą olimpiadoje dalyvavo 28 mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai. Olimpiados užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje. Olimpiados testą mokiniai atliko kompiuterių klasėse. Klausimyną sudarė 25 klausimai pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika.

Moksleiviai, dalyvaudami olimpiadoje, atstovavo savo mokyklą ir buvo vertinami pagal bendrą visos mokyklos vidurkį. Organizatoriai siekė, kad olimpiada jaunimui būtų patraukli ir įtrauki. Rezultatai rodo, kad pavyko: moksleiviai aktyviai dalyvavo ir jai noriai ruošėsi. Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados metu į panašius klausimus atsakinėjo beveik 2000 tūkstančiai 7–8 klasių moksleivių iš 150 Lietuvos mokyklų. Džiaugiamės, kad mūsų mokykla su 11 rezultatu pateko tarp 20 geriausiai pasirodžiusių mokyklų. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Salvinija Vaičiūnienė.