Lankytojai

1646679
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
929
929
20299

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Radviliškio pedagogų viešnagė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre

Radviliškio pedagogų viešnagė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre

Spalio 30 dieną mūsų mokyklos ir kitų Radviliškio ugdymo įstaigų pedagogės lankėsi Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre. Gražiame Gelgaudiškio dvare įsikūrusiame centre mokosi elgesio, emocijų bei intelekto sutrikimų turintys vaikai. Centro pagalbos mokiniui specialistės papasakojo apie centro veiklą, supažindino su formaliojo ir neformaliojo ugdymo patalpomis, įsikūrusiomis keliuose dvaro pastatuose. Čia ramybe alsuoja ne tik didžiulis parkas, bet ir restauruotos jaukios dvaro erdvės, kuriose ugdosi mokiniai.

 

Švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus specialistės Dalia Kasperavičienė ir Genė Žilinskienė pasidalino gerąja darbo patirtimi, pristatė pozityvaus elgesio skatinimo programą „Skėtis“, supažindino su darbo specifika bei metodais, kurie jau išbandyti Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre.

Atvykusius į Gelgaudiškio senojo dvaro rūmus pasitiko dvaro ponia, pavedžiojo po rūmus, pasakojo dvaro istoriją, supažindino su unikalia XIX–XX a. pradžios rūmų puošyba.

Patirti kelionės įspūdžiai, nuoširdūs pokalbiai duoda impulsą naujoms idėjoms, kūrybinėms mintims ir darbams.