Lankytojai

1619543
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
501
4787
13391

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Paroda „Mažais žingsneliais link šv. Kalėdų“

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šiai dienai paminėti gruodžio 4 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta Lietuvos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokinių piešinių ir darbelių paroda „Mažais žingsneliais link šv. Kalėdų“. Parodą organizavo Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius.

Parodos iniciatorės – Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokytojos Sonata Budavičienė ir Gintarė Lipnevičienė. Šios gražios iniciatyvos tikslas – įtraukti mokinius su negalia į kūrybinį procesą įtvirtinant žinias apie Adventą ir šv. Kalėdas bei supažindinti visuomenę su šių mokinių menine veikla. Parodoje eksponuoti 57 piešiniai ir darbeliai, kuriuos piešė Vilniaus karaliaus Mindaugo mokyklos, Vilniaus Šilo mokyklos, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro, Linkuvos specialiosios mokyklos, Šeduvos gimnazijos bei Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai.

Parodos atidaryme dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai ir pedagogai. Renginio metu kalbėta apie Advento ir šv. Kalėdų prasmę. Mokiniai su dideliu susidomėjimu apžiūrėjo parodą, smalsiai ieškojo savo piešinių ir darbelių. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos pakvietė svečius stebėti vaikų literatūros skyriaus lėlių teatro „Boružėlės“ spektaklio „Peliukų nuotykiai bibliotekoje“ (miniatiūros autorė G. Lukšaitė).

Lietuvos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokinių piešinių ir darbelių paroda „Mažais žingsneliais link šv. Kalėdų“ veiks 2017 m. gruodžio 4–17 d.