29026

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Tradicinis kalėdinis krepšinio turnyras

Tradiciškai kiekvienų metų gruodžio mėnesį mokyklos sporto salė sukviečia krepšinio mėgėjus į krepšinio 3x3 kalėdinį turnyrą. Ir gruodžio 20 d. salėje bumbsėjo kamuoliai, kur savo jėgas išbandė penkios moksleivių ir viena tėvelių komanda. Su artėjančiomis šventėmis visus pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas. Varžyboms teisėjavo mokytojai V. Juozapaitis ir D. Stalionis, sekretoriavo mokytojos V. Poškienė ir J. Burneikienė, o įvykius fiksavo mokytoja J. Martyšovienė. Kad kuo objektyviau būtų išaiškintas nugalėtojas, dalyviai buvo padalinti į du pogrupius. Visi sportininkai kovėsi su didžiuliu azartu.

Šešti liko 6b klasės atstovai (Karolis Bunius, Lukas Smoliarovas, Matas Stankūnavičius, Eligijus Volkovas), penkti – „Kebabai“ (Rojus Jasaitis, Oskaras Žakys, Lukas Ivoškis, Nedas Urbelis), mažąjame finale žaidė 10-okai (Vitalijus Zajančkauskas, Rytis Dapkus, Erikas Gadliauskas, Eitvidas Ivanauskas) ir „Fasma" (Justas Kareckas, Evaldas Olišauskas, Tomas Kušleika, Vilius Steponavičius). Visgi „Fasma" (8-okai) palaužė dešimtokus ir tapo prizininkais  (III-ia vieta).

varzyb did01 varzyb did02 varzyb did03

Išmėginti jėgas finale su tėvelių komanda(Vidas Norvaiša, Evaldas Jurpalis, Mindaugas Barauskas) teko "Krepšinio" komandai (Maksim Lisica, Titas Boriavičius, Lukas Krikščiūnas). Rezultatu 10-3 tėveliai nugalėjo krepšininkus ir tapo turnyro čempionais. Baudų metimo konkurse  visas 10 iš 10-ies baudas sumetęs nugalėjo tėvelis Evaldas Jurpalis, antras - tėvelis Mindaugas Barauskas (7 baudos) ir trečioje vietoje Titas Boriavičius (6 baudos). Po varžybų dalyviai vaišinosi vaisiais, saldumynais, arbata kava.

Visiems linkime gražių artėjančių švenčių!