Lankytojai

1600681
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
101
624
10595

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Kalėdinė popietė „Kūrybinės dirbtuvės“ 6a klasėje

Kalėdos – viena gražiausių ir reikšmingiausių metų švenčių. Tai laikas, kai prie vieno stalo susėda patys artimiausi žmonės pasidalinti metų nuveiktais darbais, atvirai išsakyti lūkesčius, svajones, padėkoti, padėti, atsiprašyti, o gal ir susitaikyti bei palinkėti sėkmės ir naujų atradimų.

Gruodžio 22 dieną į kalėdinę popietę „Kūrybinės dirbtuvės“ susirinko 6a klasės mokiniai ir tėveliai. Renginio pradžioje klasės auklėtoja D. Kareckaitė susirinkusiems skaitė eiles apie šv. Kalėdas.

Priminė, kad vieni iš šv. Kalėdų simbolių yra angelai, kurie pranešė apie Viešpaties Jėzaus gimimą. Angelų figūrėlės dažnai naudojamos puošiant Kalėdų eglutę. Tad padedant Domo mamai, pradinių klasių mokytojai R. Jasiulienei, visi gamino angelus ir pavadino Laimės, Meilės, Sveikatos, Džiaugsmo, Kūrybos, Pinigų ir kitais vardais, tikėdamiesi, kad jie išpildys didžiausias svajones. Vaikai ir tėvai taip pat kūrė vieni kitiems sveikinimus, linkėdami gražių akimirkų ateinančiais metais.

Popietės metu Augustė ir Enrika skambino pianinu, Raminta ir Rasytė skaitė poeziją, Kamilė S. grojo kanklėmis, Augustė ir Juta dainavo, o renginio vedėjai Juta ir Dominykas negailėjo sveikinimų.

Ačiū mokiniams ir jų tėveliams už gražias akimirkas ir gerą nuotaiką. Gražių švenčių ir gerų ateinančių Naujųjų Metų.

Popietę organizavo klasės auklėtoja D. Kareckaitė ir pradinių klasių mokytoja Rasa Jasiulienė.

kaled dirb02 kaled dirb03