Lankytojai

1619508
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
466
4752
13356

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Rūkymui sakome Ne

2018 m. vasario 27 d. vykdydami žalingų įpročių prevenciją, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai, bendradarbiaujant su Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistais ir Radviliškio Gražinos pagrindine mokykla, šios mokyklos 10 klasės mokiniams organizavo paskaitą – diskusiją apie vieną iš žalingų įpročių – rūkymą.

Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Vileikytė moksleivius supažindino su rūkymo keliamais pavojais, daroma žala žmogaus organizmui, pavojumi įgyti priklausomybę, skatino mokinius nepradėti rūkyti ar jo atsisakyti. Moksleiviai su Visuomenės sveikatos biuro specialiste atlikinėjo užduotis apie rūkymo žalą.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė Ilona Sernovienė mokinius supažindino su teisine atsakomybe už tabako gaminių vartojimą, turėjimą, perdavimą ar kitokį platinimą, aptarė įvairias situacijas, susijusias su tabako gaminiais, įskaitant ir elektronines cigaretes ir jų priedus.