Lankytojai

1600660
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
80
603
10574

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

100 dienų mokyklos takeliu

Gimtadienis - viena gražiausių ir laukiamiausių švenčių. 100 metų Lietuvai, 100 dienų, kai pirmokėliai eina į mokyklą. Šių metų pirmokus galime pavadinti – šimtmečio pirmokais.

Ta proga Gražinos pagrindinėje mokykloje organizuotas jau tradiciniu tapęs renginys – viktorina „100 dienų mokyklos takeliu“. Kovo 9 d. penkios pirmokų komandos iš Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Vinco Kudirkos progimnazijos, Gražinos pagrindinės mokyklos, Šeduvos gimnazijos, Baisogalos mokyklos-darželio susirinko mokyklos aktų salėje.

Renginio pradžia, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, buvo patikėta Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniui Ąžuolui Tamošiūnui. Berniukas saksofonu pagrojo Lietuvos himną. Dalyvius pasveikinti bei priminti, kokie jie patys buvo neseniai, atvyko Gražinos pagrindinės mokyklos priešmokyklinių grupių vaikučiai. Vadovaujami mokytojos Reginos Morkūnienės jie padainavo dainelę apie magišką skaičių – 100. Visus renginio dalyvius bei svečius pasveikino ir didelės sėkmės palinkėjo mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas.

Visoms komandoms atėjo laikas parodyti, ko išmoko per 100 dienelių mokykloje. Pirmokų komandos paruošė išradingus, smagius prisistatymo numerius. Buvo malonu pasigėrėti mažųjų mokinukų meniniais sugebėjimais. Viktorinos metu dalyviai atliko įvairias užduotis reikalaujančias matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo žinių, loginio mąstymo, kūrybiškumo bei gebėjimo bendrauti ir bendradarbiauti dirbant komandoje.

100 d did00001 100 d did00002 100 d did00003 

Kiekviena komanda buvo išsirinkusi savo kapitoną. Užduotys neaplenkė ir jų. Komandos pasitikėjimą teko apginti atliekant užduotį ,,Lietuvos istoriniai objektai“. O kaip buvo „sergama“, kad tik jiems pasisektų!

Įtemptai atliekant užduotis, nepastebimai viktorina baigėsi. O kol komisija skaičiavo pelnytus taškus, viktorinos dalyvius linksmino 3-4 klasių dainininkai ir šokėjai.

Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad viktorinos „100 dienų mokyklos takeliu” laimėtojais tapo Šeduvos gimnazijos pirmokų komanda, antri – Vaižganto progimnazijos pirmokėliai, treti – Baisogalos mokyklos-darželio mokinukai. Visų komandų pirmokai apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis ir saldumynais bei Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos atminimo dovanėlėmis.

Šauniai atlikę užduotis, pademonstravę savo gebėjimus mažieji šventės dalyviai pasižadėjo daryti tik gerus darbus, daug mokytis, kasdien būti vis šaunesniais…

Sėkmės pirmokams skaičiuojant likusias mokslo dieneles!

100 d did00004 100 d did00005