Lankytojai

1600630
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
50
573
10544

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Salės beisbolo varžybos

Kovo 13 d. mokyklos sporto salėje vyko ketvirtų klasių, o kovo 19 d. trečių klasių tarpklasinės salės beisbolo varžybos. Dauguma vaikų pirmą kartą išbandė šią sporto šaką. Susipažinę su žaidimo taisyklėmis, mokiniai pradėjo varžybas.

Po atkaklių kovų ketvirtų klasių tarpe pirmąją vietą iškovojo 4c klasės mokinių komanda, antrąją- 4b klasės mokinių komanda, trečiąją - 4a klasės komanda. Pirmosios vietos nugalėtoja komanda buvo apdovanota taure ir marškinėliais.

Trečių klasių tarpe pirmoji  buvo 3c klasės komanda, antroji - 3a klasės komanda, trečioji - 3b klasės komanda.

O kovo 20 d. miesto sporto arenoje vyko rajono mokyklų salės beisbolo varžybos, kuriose mūsų mokyklai atstovavo 4c ir 4b klasės komandos. Varžybose dalyvavo šešios rajono mokyklų komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Tarp komandų virė itin atkaklios ir įnirtingos kovos. Mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanoti taure. 4b klasės mokinių komanda užėmė ketvirtąją vietą. Visiems mokyklų komandų žaidėjams buvo įteikti medaliai, o geriausi žaidėjai apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis.

Sveikiname  visus dalyvavusius vaikus, šaunuoliai!!!

beis DID00001 beis DID00002 beis DID00003
beis DID00004 beis DID00005 beis DID00006