Lankytojai

1600639
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
59
582
10553

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Dalyvavimas konkurse „Temidė“

Mokyklos aštuntokai Justas Kareckas, Areta Bartoševičiūtė, Fausta Butkevičiūtė, Miglė Juodžbalytė ir Vilius Steponavičius dalyvavo Radviliškio rajono policijos komisariato ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro organizuotame  teisinių žinių konkurse „Temidė“.  Mokinius ruošė mokytoja Ala Beliajeva.

Mokyklos komanda pasirinko pavadinimą -„Dikė“ (pagal graikų mitologiją, tai Temidės dukra, teisybės deivė). Komanda varžėsi su Radviliškio technologijų ir verslo mokymų centro bei Lizdeikos ir Sidabravo gimnazijų mokiniais. 4 komandos susirungė „Protų mūšio“ rungtyje, spėliojo kriminalines mįsles, atsakinėjo į Radviliškio mero, policijos komisariato viršininko ir priešgaisrinės saugos tarnybos viršininko klausimus.

 

Kadangi mokiniai pademonstravo geras teisines žinias, autoritetinga komisija nusprendė, kad visos komandos yra vertos I vietos. Atskirai buvo pažymėta mūsų mokyklos jauniausių konkurso dalyvių komanda „Dikė“. Komisijos nariai pastebėjo, kad ji buvo lygiavertė žinių atžvilgiu ir pakvietė busimus mokyklos aštuntokus dalyvauti konkurse ir kitais metais.