Lankytojai

1619493
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
451
4737
13341

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Mokiniai „ matavosi“ profesijas

Kovo pabaigoje mokyklos septintokai, keletą aštuntokų ir devintokai, tėvų atstovai, lydimi mokytojų L. Škėmienės, V. Andriušaitienės, L. Dikavičienės vyko į Šiaulių profesinio rengimo centrą, kur vyko tradicinis profesinio informavimo renginys – „Profesijų mugė 2018“. Dalis mūsų mokinių dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: braižymas su AutoCAD programa, dekoratyvinis dažymas, dažymo, stalių ir   mūro darbuose, plytelių klojimo darbų užsiėmimuose. Kiti mokiniai lankėsi ŠPRC Statybininkų skyriuje susipažino su mokymosi galimybėmis, mokymo baze, lankėsi profesijų mokymosi dirbtuvėse, klausėsi dėstytojų pasakojimų apie mokymosi sąlygas, galimybes įsidarbinti pagal profesiją.

 

Smagiausia mokiniams buvo vaikščioti po ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus įrengtą profesijų labirintą, kur ne tik gavo informacijos apie profesijas, bet ir galėjo paragauti šios mokyklos mokinių paruoštų kokteilių, giros, blynelių. Taip pat mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo loterijoje, kurioje laimėjo grožio procedūras, fotosesiją, kurias organizavo ir pristatė ŠPRC Buitinių paslaugų skyrius.

Mums buvo smagu sutikti šioje mokykloje besimokančius buvusius mūsų mokyklos mokinius, kurie teigė, kad jiems patinka mokytis ŠPRC Statybos skyriuje pagal pasirinktą profesiją.

mata prof00001 mata prof00002 mata prof00003