Lankytojai

1619498
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
456
4742
13346

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Specialiųjų-lavinamųjų klasių pažintinės edukacinės ekskursijos

Balandžio 18 d. specialiųjų - lavinamųjų klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje edukacinėje ekskursijoje Alpakų ūkis ir Juodosios keramikos dirbtuvės Šiaulių rajone. Ekskursijos iniciatorės - pagalbos mokiniui specialistės G. Lipnevičienė, R. Žalgevičienė ir L. Dikavičienė.

Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su alpakomis, jų kilme bei vilnos gaminiais. Smagiausia dalis vaikams buvo ūkyje pamatyti net 21 skirtingą gyvūnų rūšį (lamos, kupranugaris, šinšilos, REX veislės triušiai, asiliukai, Kveslando salų avytės, olandų miniatiūriniai ožiukai). Šeimininkai leido gyvūnus pašerti, paglostyti bei kartu nusifotografuoti.

 

Ekskursiją mokiniai tęsė Juodosios keramikos dirbtuvėse Gruzdžiuose pas Reginą Mataitienę, kuri labai šiltai priėmė atvykusius svečius. Apsilankymo metu tautodailininkė papasakojo apie retą juodosios keramikos dirbinių gamybos technologiją. Menininkė  sėdo  prie staklių ir pademonstravo žiedimo procesą. Ji mokinius supažindino ir su lipdymo technika. Kiekvienas vaikas gavo po molio gabaliuką ir galėjo pasidaryti dubenėlį, sraigę ar laimės pasagą.

Mokiniai grįžo pilni teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.