Lankytojai

1619514
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
472
4758
13362

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

WABI-SABI: tobulumas netobulume

Antrus metus mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojų R. Masiulienės ir J. Steponavičienės, dalyvauja projekte „WABI-SABI“, kurį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras su Japonijos ambasada.

„WABI–SABI: tobulumas netobulume“ – tai projektas, skatinantis moksleivius geriau susipažinti su Japonijos kultūra, kuriant ir atskleidžiant grožį netobulume Japonijos meno raiškos formomis. Šių metų raiškos formos – aitvarai, vandens žibintai, bento dėžutės, japoniškos vėduoklės piešinys ir keturi gamtos elementai: vanduo, žemė, ugnis ir oras. 

Gegužės 4 d.  visi dalyviai buvo pakviesti į VU Botanikos sode (Kairėnuose) vykusį projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume“ uždarymo renginį.

Renginio metu mokiniai aplankė įvairias parodas, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, leido vandens žibintus bei  visi kartu džiaugėsi apdovanojimo ceremonija, kurioje dalyvavo ir Japonijos ambasadorius.

Projektas baigėsi, jo tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos vaikų ir jaunimo saviraiškai, ugdyti toleranciją, kūrybiškumą ir pagarbą įvairovei per Japonijos kultūrą ir meną buvo įgyvendintas.

wabi01 wabi02 wabi05
wabi03 wabi04