Lankytojai

1600644
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
64
587
10558

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Sporto laimėjimai

Gegužės 2d. užsisuko rajono lengvosios atletikos varžybų maratonas. Miesto Eibariškių parke vyko rajono kroso estafečių varžybos. Jose dalyvavo Radviliškio, Šeduvos, Sidabravo, Grinkiškio, Šiaulėnų bendrojo lavinimo mokyklų komandos trijose amžiaus grupėse: 5-6, 7-8, 9-12 klasių. Mūsų mokyklos moksleiviai rungėsi 5-6 ir 7-8 klasių grupėse, kur iškovojo dvi III- ias vietas. Prizininkais  5-6 kl.grupėje tapo: Austėja Karpuchovaitė (6a), Lukas Smoliarovas (6b), Ieva Bajorinaitė (6a), Rojus Jasaitis (6a), Augustė Motekaitytė (6a), Matas Stankūnavičius (5a), Juta Butkevičiūtė (6a), Lukas Krištapas (5b), Emilija Rukužaitė (6b), Tolvidas Krištapas(5b), 7-8 klasių grupėje- Viktorija Tiškutė (8b), Justas Kareckas (8a), Auksė Šimkutė (8b), Nedas Urbelis(7a), Viltė Putinaitė (8b), Titas Boriavičius (7c), Arvilė Zakarauskaitė (7c), Gytis Žegūnis (6b).

 

Gegužės 10d. miesto stadione vyko rajono keturkovės varžybos. Čia visi dalyviai rungėsi keturiose rungtyse: 60m., 500m. (mergaitėms), 800m. (berniukams ) bėgimas, šuolis į tolį ir kamuoliuko metimas. Varžėsi V. Kudirkos ir Vaižganto progimnazijos, Šeduvos ir Sidabravo gimnazijos bei mūsų mokyklos atstovai. Mergaitės, surinkusios 925 taškus, iškovojo aukštą II-ąją vietą. Vicečempionėmis tapo: Ieva Bajorinaitė (194 tšk.), Emilija Rukužaitė (189 tšk.), Augustė Motekaitytė (187 tšk.), Austėja Karpuchovaitė (179 tšk.), Gabija Eitutytė (176 tšk.), Juta Butkevičiūtė (145 tšk.). Berniukų komanda iškovojo III-ąją vietą, prizininkais tapo: Nedas Urbelis (202 tšk.), Emilis Kemešys (188 tšk.), Modestas Tarbūnas (162 tšk.), Lukas Smoliarovas (155 tšk.), Lukas Krištapas (120 tšk.), Rojus Jasaitis (103 tšk.).

Gegužės 17 dieną stadione vyko rajono lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Jose dalyvavo jau minėtų mokyklų atstovai jaunučių ir jaunių grupėse. Visi varžybose dalyvavę moksleiviai iškovojo prizines vietas. 1000m. bėgime mergaičių tarpe nugalėtoja tapo Emilija Rukužaitė.Antra buvo Austėja Karpuchovaitė, o berniukų tarpe antrąją vietą laimėjo Nedas Urbelis, 400m. bėgime II-ąją  vietą iškovojo Ieva Bajorinaitė, o berniukų tarpe Lukas Smoliarovas buvo trečias, 100m. bėgime Viktorija Tiškutė iškovojo II-ąją vietą, šuolio į tolį rungtyje Augustė Motekaitytė buvo antra, o Emilis Kemešys berniukų tarpe trečias, rutulio stūmimo rungtyje Austėja Norvaišaitė laimėjo II-ąją, o Domas Rasiulis berniukų tarpe III-ąją vietą, estafetiniame 4x100m. bėgime mūsų mokyklos mergaičių komanda (Austėja K., Emilija R., Augustė M., Viktorija T.) iškovojo II-ąją vietą, o berniukų komanda (Emilis K., Gytis Ž., Lukas S., Nedas U.) tapo III-iosios vietos laimėtojai. Bendroje įskaitoje mergaitės buvo antros, o berniukai treti.

Visiems sportininkams dėkojame už iškovotus laimėjimus, ginant mokyklos garbę, linkime gražios ir turiningos vasaros!

lengvoji atlet did00002  lengvoji atlet did00003  lengvoji atlet did00005