Lankytojai

1646647
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
897
897
20267

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Mainų diena

Dviejų Radviliškio mokyklų vadovai  Rasa Dagienė ir Laisvūnas Vaičiūnas  sumanė mokslo metų pabaigoje pakviesti septintokus vieną dieną praleisti kitoje mokykloje. Mokyklų direktoriams kilo mintis paskatinti mokinius artimiau bendrauti su savo bendraamžiais, pabandyti mokytis kitoje aplinkoje, taigi stengtis prisitaikyti prie naujų aplinkybių, galbūt pamatyti mokymosi skirtumus. Ši diena pavadinta mainų , kadangi septintų klasių atstovai paskirtą dieną mokysis ne savo mokykloje.

Gegužės 18-ąją Gražinos ir Vinco Kudirkos mokyklų septintokai (po šešis mokinius iš septintų klasių) atvyko į mokyklas dalyvauti keturiose pamokose. Gražinos pagrindinėje mokykloje per pirmąją pamoką svečius pasitiko mokinių savivaldos atstovai Justas Kareckas ir Miglė Juodžbalytė, direktorius Laisvūnas Vaičiūnas, istorijos mokytoja Laima Škėmienė, kurie papasakojo apie Gražinos pagrindinę mokyklą. Vinco Kudirkos progimnazijoje per pirmąją pamoką gražinukus sutiko progimnazijos atstovai, kurie pristatė savo mokyklą ir aptarė veiklas. Po pirmosios pamokos buvo įvairių mokymo dalykų pamokos. Per paskutinę pamoką Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko refleksija, į kurią susirinko septintokai, klasių auklėtojos, dalykų mokytojai, mokyklų administracijos atstovai.

Refleksijos metu mokiniai ir mokytojai kalbėjo  apie mainų dienos veiklas, išsakė savo nuomones, pasidalino įspūdžiais. Mokiniai sakė, kad jiems buvo įdomu aplankyti kitą mokyklą, sužinoti apie jos veiklas, pamatyti mokymosi mokykloje skirtumus, išbandyti kažką naujo, pabendrauti su kitos mokyklos mokiniais, susirasti naujų draugų.

Taigi pirmoji mainų diena tikrai pavyko. Iki susitikimų kitais mokslo metais.

mainu d00001 mainu d00002 mainu d00003