Lankytojai

1600631
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
51
574
10545

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Nuostabi patirtis šokių festivalyje

Repetuoti, šokti, mokytis – tam negana nei pamokų, nei pertraukų. Tačiau pradėdami lankyti šokių užsiėmimus, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai nė nenutuokė, kad netrukus bus pakviesti dalyvauti tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Baltic Amber 2018“ Jūmaloje (Latvija).

Savaitgalis žadėjo gerą orą, o vaikai, lydimi mylimų tėvelių, ruošėsi į kelionę. Erdvus autobusas netruko kirsti Lietuvos-Latvijos sieną. Didžiajai daliai mokinių tai buvo pirmoji patirtis. Dar valandėlė ir sustojome prie žymiosios Jūrmalos koncertų salės „Dzintars“. O čia teko pakovoti ir su kylančiu nerimu, ir už vietą persirengimams, nes vietos persirengimui mažoka, o kolektyvų – virš 70.

Vos dvi minutės garbės sušokti linksmąją polkutę, ir trys valandos apdovanojimų laukimo. Tačiau tas laikas neprailgo – skaniai papietavome organizatorių pasiūlytoje užkandinėje, atsigaivinome vietiniais ledais, pabraidėm po Rygos įlanką, pasidžiaugėm nuostabiu oru, o grįžę į koncertų salę toliau stebėjome pasirodymus ir laukėme apdovanojimų. Mūsų grupė buvo įvertinta garbinga II-ąja vieta, vaikai gavo saldumynų, diplomus, o daugiausiai ovacijų sukėlė gauti medaliai.

Šventinė išvyka tęsėsi į Tervetėje įsikūrusį gamtos ir skulptūrų parką, kuriame teko sutikti ir tikrą raganą, pavaišinusią šokėjus spirutėmis, ir aplankyti tikrų nykštukų namelius. Vaikai turėjo galimybę į juos įlįsti, pasėdėti už nykštukų stalelio, taip pat išmėginti labirintų paslaptis. Dar saulei nenusileidus grįžome namo, pavargę, bet patenkinti sėkminga diena.

Tad šokti ir tobulėti – vienas malonumas.