Lankytojai

1600646
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
66
589
10560

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Žygis „Rask šimtmečio obuolį“

Gegužės 26 dieną grupė mūsų mokyklos pedagogų ir mokinių dalyvavo sveikatingumo žygyje „ Rask šimtmečio obuolį“. Šį renginį organizavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras su rėmėjais ir dalyvauti jame kvietė viso rajono žmones. Pėsčiųjų žygyje , kuriame reikėjo įveikti 13 km trasą, dalyvavo virš 50 skirtingo amžiaus dalyvių. Žygio trasoje buvo įrengtos stotelės, kuriose reikėjo įvykdyti su žmogaus sveikata susijusias praktines užduotis ir gauti į dalyvio kortelę antspaudą. Visur dalyviai buvo vaišinami žygio ir sveikatos simboliu- skaniais obuoliais.

Nepaisant kepinančios šio pavasario saulės, gana ilgo ėjimo palaukėmis ir pagrioviais, visi žygio dalyviai pasiekė finišą. Mūsų mokyklos pedagogės V. Čerkasienė, R. Kašėtaitė, L. Miškinienė, L. Škėmienė ir mokiniai Nojus Jokūbaitis bei Vakarė Skirmantaitė kartu su kitais dalyviais buvo apdovanoti Padėkomis ir dovanėlėmis. O šimtmečio obuolys- tai visų mūsų gera nuotaika, energija ir sveikata.

zygis did00001 zygis did00002  zygis did00003