Lankytojai

1619516
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
474
4760
13364

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Baigėsi 9 mėnesius trukusi Office 365 akademija mokytojams

Mokykloje labai svarbu sukurti tokią aplinką, kuri mokiniams būtų patraukli tiek fiziškai, tiek socialiai-emociškai. Svarbiausia yra užtikrinti, kad vaikų ir mokytojų kompetencinė pažanga augtų ir tobulėtų kartu su naujausiomis technologijomis. Virtualių aplinkų kūrimas glaudžiai siejasi ne tik su įtraukiuoju ugdymu, siekiant kiekvieno mokinio individualios pažangos, bet ir su nemenkais iššūkiais tobulinant mokytojų IKT kompetencijas.

Birželio 14 d. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pedagogai S. Vaičiūnienė, E. Dailidonis, J. Laurutienė ir D. Kareckaitė dalyvavo respublikinio projekto „Šiuolaikinė mokymo(si) aplinka“ (ŠMA) konferencijoje „Aš mokau inovatyviai“ Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje.

Konferencijoje dalyvavusieji besimokančiųjų mokyklų mokytojai pristatė inovatyvaus mokymo pavyzdžius. Buvo perskaityta daugiau nei 150 pranešimų, dalintasi įžvalgomis, kaip turėtų atrodyti šiuolaikiškas mokymasis.

Mokymuose dalyvaujantys mūsų mokyklos mokytojai skaitė pranešimus apie inovatyvų mokymą(si): „Šiuolaikiniai ugdymo metodai ir IKT įrankiai integruotose pamokose“ (S. Vaičiūnienė, E. Dailidonis), „Office365 įrankių panaudojimas integruotų lietuvių kalbos – matematikos pamokų cikle „Juzės kelionė per Lietuvą“ 5 klasėje“ (J. Laurutienė, D Kareckaitė).

Naudojant „Šiuolaikinės mokymo(si) aplinkos“ sprendimą klasėje, mokytojui vesti pamokas tampa paprasčiau, o vaikams mokytis – kur kas smagiau ir įdomiau.